Toote tutvustus:

Päikese harjadeta vee pump võtab suure tundlikkuse ja madala energiatarbega Hall elemente, koos tõhus ja intelligentne vooluahela sõita ning võtab turbiinpumbad disain vedeliku mehaanika tiivik süvend, et vähendada vastupanu vee voolu, nii et üldine jõudlus on parem kui traditsiooniline päikese tõhusust pump on suurenenud 20%.Samuti lahendab puudujääke praeguse harjadeta päikese veepumbad, et on raske alustada, madala efektiivsuse ja vaeste stabiilsust.Veepump võib olla seotud mitmesuguste düüsid erineva kujuga spray veekasutuse eri tüüpi.

Päikesepaneel tehnilised andmed: nimipinge: 7V Nimivõimsus: 1.4 W Materjal: monokristallilised räni, epoksü vaik juhatuse Pumba tehnilised andmed: tööpinge: DC 7V Töötab praegu: 160MA Maksimaalne lift: 100CM Maksimaalne vool: 180L/H Pumba eluiga:> 20000 tundi Pumba müra: Toote jõudlust:

Pihustatud vesi kõrgus: 30--60cm, kõrgus pihustatud vesi on erinevad kui erinevad pihustid on ühendatud.Kui päikesepaneel saab piisavalt päikesevalgust, veepump hakkab 3 sekundi jooksul.

Juhised: 1) Koguda toodet vastavalt skemaatiline diagramm. 2) Koht päikese paneel sobivas kohas, et tagada, et ta ei blokeeri teiste objektide poolt.Kui päikesepaneel saab piisava valguse, vee pump töötab normaalselt. 3) Kui veepump on lihtsalt panna vette, seal on õhk see, mis võivad mõjutada spray mõju.Pärast vee pump pihustid tavaliselt, ühendage pihusti pea.

Märksõnad: purskkaev, tiigi pump päikese, vann lind, decor purskkaev, bassein ujuda, waterfall fountain teenetemärgi, solar cell, aed jõgi, sinine solar purskkaev, purskkaevu vesi.

Päritolu CN(Päritolu)
Mudeli Number CX0076
Materjal Monokristallilised räni ja liimi juhatus

Lisa arvustus

Solar Powered Purskkaev, Aed, Bassein Tiik Teenetemärgi Päikesepaneel Ujuv Lind Vann Purskkaev, Aed, Terrass Decor Muru Teenetemärgi

Lisainfo

Hind:€13.78

Kategooria:müük

SKU: t9728

Kommentaarid: