Teema: Majakas figuriin Net Kaal: 0.25 kg/tk Size: 7.5 cm*18.5 cm/2.9"*7.2"(1cm) Värv: Antiikne Pronks Materjal: Sulam, mis pakub tuletorn on torn,ehitus -, või muud tüüpi struktuur, mis on kavandatud, et eraldub valgus süsteem lambid ja läätsed, ja teenida navigatsiooniabi-mere piloodid merel või siseveekogudel.Tuletorni mark ohtlik rannik, ohtlike madalikud,karid,ja ohutu kanded sadamad ja võib aidata antenni liigutamine.Kui kasutatakse laialdaselt arv operatiivne tuletornid on vähenenud seetõttu, et kulu hooldus-ja elektrooniliste navigatsiooni süsteemid.

1. Tilk laevandus ja hulgi tellimustest on toetatud.Hulgimüügi tellimusi: palun võtke meiega ühendust, et saada hulgihind.Drop shipping tellimused: palun jätke märkused drop shipping tellimused, tellimuse,nii et meie colleauge ei näe seda ja ei sisalda arve ja meie teabe talletamiseks jne.. 2. Kuidas ma saan teha kui punkte on katki või vigane või vähem või ma ei meeldi talle?Palun võtke meiega enne kirjalikult vaadata või avada vaidlus.Me võiks tagastame raha, või saata uus punkt sulle. 3. On olemas tolli-maksu?See on elementaarne kohustus, et kodanikud maksavad makse vastavalt kohalikele seadustele.Palun maksta tolli maks vastavalt kohalike poliitika.Aitäh!

Märksõnad: VAHEMERE, teenetemärgi meremiili, home office tarvikud armas, majakas, seinavalgusti maja, aksessuaar koju, meremiili lamp valgustus, kaasaegne büroo telefon, figuriin tuletorn, meremiili teema dekoratsioonid, diy.

Materjal Metallist
Tüüp Beacon Figuriin,majakas figuriin,majakas mudel
Teema Arhitektuur
Stiil Kaasaegne
Muud kodu kaunistamiseks tarvikud kodu decor
Kohaldatav Kodu,Kontori kaunistamiseks,kingituste,Suveniiride
Brändi Nimi YuryFvna

Lisa arvustus

YuryFvna Metallist Tuletorn Vilkuva Tower Figuriin Kerge Meremiili Rannas Teemastatud Kuju Mudel Siseministeeriumi Teenetemärgi Tarvik

Lisainfo

Hind:€13.00

Kategooria:Home Decor

SKU: t9727

Kommentaarid: