TREHOOK Mini Crankbait 5tk Kalapüügi Lures 3.6 3.6 cm g Topwater Kunstlik Raske Sööt Lepamaim Swimbait Wobblers Karpkala Kalapüügi Peibutis Komplekt

Toote Omadused:

1. 5 Tk /kast - See on päris mitmekülgne meelitada ja tore, et nad tulevad pakk viis looduslikku erinevaid värve päris kena plastikust snap juhul.See on hea mix Värvid nii puhas või määrdunud vett küll.

2. Topwater Landid - top vett või wake tüüp ostmisele, kui te kerima neid kiiresti nad sukelduda umbes 6ft, et 8ft rahulik vesi.

3. Vurama ja konks - päris terav kleepuv konks, kuid see on üsna kerge .Terasest palli sees,Kontrolli barycenter kergesti, vänt söötasid rohkem lihtsalt tuleb tunda.

4. Ideaalne suunatud must bass, smallmouth bass, triibuline bass, muskie, walleye, haug, haug, meriahven, - mägihõrnas.Saate kala kogu päeva ja öö pilves/osaliselt pilves tingimused.

5. Suur kalastustarbed anglers ja kollektsiooni.Eriline kingitus abikaasa, armastavad, sõbrad.Isegi lapsed või rockie on parim õpetaja ,tänu suhteline "weedlessness" on see, et nad float ja dont sukelduda väga sügavale.

Toote Detailid: Meelitada Tüüp: Mini CrankBait Määrata, Sukeldumise Sügavus: Ujuv/TopWater 0-1m Aas: Kõrge Kvaliteediga Teravad Konksud Materjal: ABS Plast, Teras Pallid, 3D Silmad Pikkus: 3.6 cm/1.42 aastal (Ilma huule-pikkus) Kaal: 3.6 g/oz 0.13

Pakett Hõlmab: 5 * Mini Wobblers koos kalastustarbed Box

Märksõnad: kalapüügi tangid pesca, halco roosta popper, crankbait kalad, tulekahju flint, ul lepamaim meelitada, meelitada minnow, rahandus püügivahendite, meelitada meredith, särav wobbler kalapüük, karpkala kalad.

Sobiv fingerling Bass, Kollane Ahven, Walleye, Haug, Muskie, Särg, Meriforell, Jne
värv 5 Värvid /box
Funktsioon 2 5tk Kalapüügi Lures
Funktsioon 4 Kalapüügi Peibutis Komplekt
Mudeli Number Raske sööt
Konksud 2 Kõrge Süsinikusisaldusega Teras Treble Kalapüügi Konks
Meelitada Korpuse Materjal Täiesti Uus Super ABS-Plastist
Tüüp Kunstlik Sööt
Päritolu CN(Päritolu)
Kaal 3.6g
Toote nimetus Mini Crankbait
Kogus Üks Komplekt
Kategooria MEELITADA
Positsioon JÄRV
funktsioon 3 Wobblers
Pakett Kena Retail Box
Funktsioon 1 MINNOW
Brändi Nimi TREHOOK
Pikkus 3.6cm
Atribuut Ujuva/Topwater

Lisa arvustus

TREHOOK 36mm 3.6 g 5tk Mini Crankbait Kalapüügi Lures Topwater Kunstlik Raske Sööt Lepamaim Swimbait Wobblers Karpkala Kalapüügi Peibutis Komplekt

Lisainfo

Hind:€4.26

Kategooria:Kalapüük

SKU: t9500

Kommentaarid: