Tähelepanu venemaa sõbrad! ! ! -Tänu uue poliitika venemaa Tolli, palun täitke täielik nimi, saaja, aitäh!küsi: Palun kontrollige hoolikalt oma järjekord, suurus, värv, kogus, toote stiil, postiaadress, kontaktandmed jne.märkus: 1. Erinevuse tõttu keskkond, seadmed, resolutsioon/pixel, seal on mõned värvi erinevusi pilt ja toote puhul palun vaadake toote. 2. Palun pöörata rohkem tähelepanu oma tellimuse aadress Peab vastama oma postiaadress.Teade saadetakse jooksul 5 kuni 7 tööpäeva. (Laiend eritingimuste alusel) 3. Erinevate transpordi meetodid on erinevad pick-up ajal, nii et palun pöörama tähelepanu transport aega enne valides transpordi meetod. 4. Kirjed (kui üldse) tuleks kontrollida toimetaja Tänu logistika kahju, palun võtke vastu ja võtke meiega ühendust. 5. Kõik impordimaksud ja kohustused on ostja vastutusel. 6. Kui teil on küsimusi, palun võtke meiega ühendust niipea kui võimalik.

*Kui soovite meie poes.Asendada meie pood ja lisada see oma lemmik pood, "Follow" omakorda, ja siis saad meie uute toodete ja sooduskampaaniate teavet õigeaegselt.Tere otsene juurdepääs! *Pildid on kasulik viide, tingimusel, et toode *Tarneaeg kirjeldus: Kui teie kinnitust aeg on peaaegu üles ja sa ikka ei ole saadud kaubaga, siis palun võtke meiega ühendust ja me laiendada üleandmise kuupäev eelnevalt

Märksõnad: hawaii au 9x kate, au 9x jack, au 9x cn, selge, au 9x, au 9x 810, turnigy 9 x aku kate, au 9x raudtee kate, au 9x lite kate, au 9x baterie kate, au 9x jõulud kate.

Disain BAAR
Mudeli Number Näiteks Huawei Honor 9X tagakaas
Päritolu CN(Päritolu)
Ühilduva Brändi Huawei
Materjal Klaas

Lisa arvustus

Näiteks Huawei Honor 9X klaas aku tagakaas tagasi kest remont, asendamine tagaukse kest

Lisainfo

Hind:€5.50

Kategooria:Mobiiltelefoni Osad

SKU: t9343

Kommentaarid: