Oluline märkus:

päripäeva lõpetamise ja vastupäeva aega parandus See kell on nr porperty vee vastupanu,siis palun hoia seda maha vee või niiskuse või muud vedelad lahustid.

Toote Soovitus

toote detailid

Osta Teate Mehaanilised Kellad

1. Pane oma kella ja kiik rannet edasi-tagasi umbes 30 sekundit initsialiseerida võimsuse reserv.Kui see on käes tuul vaadata,sa pead tuul see üles käsitsi,keerates crown päripäeva; 2. Määrake aeg, mille paneb välja võra ja keerates seda vastupäeva; 3. Pange tähele, et teie ise mähisega mehaaniline vaadata võib lõpetada üleöö või tunduvad töötab aeglaselt.See ei tähenda tingimata, rike või defekt, vaata.See näitab, et ei ole piisavalt randme tegevus,kineetiline energia,kandes vaadata; 4. Palun kandke oma watch vähemalt 8 tundi ööpäevas, et maksimeerida võimsus reservi; 5. Kui vaadata, ei ole kulunud kaua aega,palun tagasi liigutades oma kella tagasi ja jõu 30 sekundit, et algatada võimu protsessi; 6. On soovitatav, et korda samme 2-4 igal õhtul enne eemaldamist teie olge esimene nädal pärast ostmist; 7. Kandke oma watch iga päev või iga paari päeva eest kepping täpne aeg; 8. Palun pange tähele, et põrutus ja vibratsioon võivad mõjutada mehhanism.Palun eemaldage oma vaadata, kui teed raske töö või ekstreemsport.

Märksõnad: 200m sukelduja vaadata, ary kellad, meeste šveitsi vaata, seiko watch, orient, vaadata puhul, st, noob vaadata, vaata võitja, mehi vaadata, meeste piloot vaadata.

Liikumine Automaatne Ise Tuul
Stiil Äri
Juhul Kuju RING
Kastid & Juhtudel Materjal Raamat
Toote Tüüp Mehhaanilised Käekellad
Juhul Materjal SULAM
Brändi Nimi T-VÕITJA
Dial Aknas Materjali Tüüp Hardlex
Juhul Paksus 10mm
Veekindlus Sügavus Ei ole veekindel
Dial Läbimõõt 40mm
Funktsioon Täielik Kalender
Bänd Laius 20mm
Pannal Tüüp Lukk
Bänd Pikkus 24cm
Bänd Materjali Tüüp Nahk

Lisa arvustus

VÕITJA Ring Kalendrisse Vaadata Klassikaline Teemant Valge Dial, Roostevabast Terasest korpus Käekell Nahk Bänd Mehaaniline Vaadata

Lisainfo

Hind:€12.01

Kategooria:Meeste Käekellad

SKU: t1699

Kommentaarid: