10 tk/palju

Ühe Külje 9x15cm Stripboard Veroboard bakelite eksperiment

trükkplaadi PCB

Suurus: 9x15cm

Aluse Materjal:bakeliit

Augu läbimõõt : 1,0 mm

Grid: 2.54 mm

Paksus : 1,5 mm

Pindala: vask

Ühe Külje

Brand new

Meresõidu Mõiste

Punkt mida tarnitakse läbi piires 1-3 tööpäeva jooksul pärast taotluse saamist oma makse.Me laeva objekt läbi Hiina Post Air Mail und EMS.

Palun veenduge, et teie aadress on õige.

Rahvusvahelise Ostjad, Palun pange Tähele: Tarneaeg oleneb sihtkohast ning muud tegurid, võib see võtab aega kuni 10-50 päeva jooksul, Palun olla kannatlik saabumist.

Rahvusvaheline Ostjaid – Palun Pane Tähele:

Impordi tollimaksud, maksud ja kulud, mis ei kuulu toote hind või postikulud.Need tasud on ostja vastutusel.

Palun kontrollige oma riigi tolliasutus, et teha kindlaks, millised need täiendavad kulud, mis tehakse enne pakkumise / osta

Tagastamise Poliitika

Kui sa ei vasta meie toodete, palun aidake saata meie toote meile tagasi.Sa peaksid pöörama postitus tagasi postikulu.Pärast saame meie toote, lubame, et tasuvusaeg on 100% oma raha.

Kui tooted on katki enne saabumist teile, mida peaks tegema, on võtta foto, et näidata meile meie purunenud toode.Lubame, et tasuvusaeg on 100% oma raha.

Kui te ei saa toodet 40 päeva jooksul, võtke palun meiega ühendust, me lubame, et tasuvusaeg on 100% oma raha.

Märksõnad: veroboard, stripboard, pcb stripboard 5tk, topelt pcb, veroboard 2, pcb stripboard klaas, pcb stripboard, juhatuse circuit, platin, veroboard kanada.

Lisa arvustus

10tk/palju 9x15cm ühine augud prototüüpimine trükkplaadi Stripboard Veroboard pcb Ühe Külje Platine breadboard eksperiment

Lisainfo

Hind:€11.15

Kategooria:Valgustus Tarvikud

SKU: t123857

Kommentaarid: