Võrkkiik --- Uus toode, Soovitan

Topelt Boho Tutt Pesa Võrkkiik Kiik Tool Outdoor/Indoor Piknik Aias Makramee Brasiilia Võrkkiik Ripub Net Tool Kiigub

Feature: 1. Lahti ja pikk tutid. 2. Kammitud paksenenud lõuend. 3. Värske ja elegantne, pehmest puuvillast, tutt tekstuur, mis näitab eksootilises stiilis.Täpsustus: Materjal: Puuvill jutustama + Puuvilla lõuend Värv: Valge Suurus: 200x150cm/78.74x59.06in Sobib: Double isik Kaal: 2kg Maksimaalne koormus: 250kg Märkused kasutades võrkkiik: 1. Ärge kasutage liigset jõudu kasutamise ajal vältida murdumist ühendus punkti. 2. Täiendavad punkti rippuvad võrkkiik peavad olema kõvad ja rippuvad kõrgus ei tohiks ületada 1m/3.28 jalga juhuslike kukkuda ja vigastusi. 3. Ei seo nöör-voodi, et toetust punktis teravate esemetega, et vältida kahju, et köis. 4. Vältida kahju võrkkiik nuppude või teravaid esemeid, et sa kannad endas. 5. Palun kontrollige tõmba trossi kohta võrkkiik enne kasutamist.Lühem vahemaa seotud köis, seda parem. 6. Kanga see toode ei ole tulekindel, palun eemale tulekahju allikas. 7. Pöörake tähelepanu puhas ja tasane maa ümber võrkkiik, vältida kohti, kus kõva objekti (näiteks kruusa, oksi jne.olemas (proovige kasutada neid murul).

Näpunäited:

1. Kontrollige alati, köied mõlemas otsas, et vältida liigset kulumist. 2. Keelatud on hoos edasi-tagasi, et suurel määral, et vältida asjatut kahju, mis on põhjustatud kiire kulumine köied mõlemas otsas. 3. Juhime tähelepanu, et isikliku ohutuse ajal vaba aeg ja meelelahutus.Märkus: 1. Tänu eri jälgida ja valguse mõju, tegelik värv punkt võib olla veidi erinev värv näitas pilte.Aitäh! 2. Palun lubage 1-3cm mõõtmise hälve on tingitud käsitsi mõõtmine.Pesumasin märkus: on soovitav pesta käsitsi koos mõnede pesuvahendite või seebiga ja kuivata seejärel Pakend: 1tk Kiik, Võrkkiik Neto 1 x Ladustamise kott

Ostja Näidata

Näita Toote

Märksõnad: laagris kiik tool, boho ehted, macram seina, motion voodid, hammock riputada, jaapani maastik, välimööbel seadmed, pegless, siseruumides taim riiul, stokke aed tool.

Suurus Single-person
muster Boho Suur Brasiilia Makramee Erisoodustustelt
Vanus Täiskasvanud
Mudeli Number 2 Isiku Võrkkiik
Stiil Makramee Erisoodustustelt
Tüüp Võrkkiik
Üldiseks Kasutamiseks Välimööbel

Lisa arvustus

Topelt Boho Tutt Pesa Võrkkiik Kiik Tool Outdoor/Indoor Piknik Aias Makramee Brasiilia Võrkkiik Ripub Net Tool Kiigub

Lisainfo

Hind:€45.60

Kategooria:müük

SKU: t11912

Kommentaarid: