Seina Touch Sensor Smart 1/2/3 Gang Wi-Fi Valguse Lüliti, RF433 Kaugjuhtimispult

Töö Alexa, Google Kodu

Mida Moes

Toote Omadused:

1. RF433 Remote Contro l : mis pisut muutunud välimus nagu traditsiooniline lüliti, see klaasist paneel, touch lüliti saab kergesti kontrollitav RF433 Töötleja, koos seina paneeli saatja või tavalise puldiga.( Märkus:toetada standard code 1527 )

2. Smart App Kaugjuhtimispult : Mugavalt kontrollida oma tuled ja taustavalgus näitaja tasuta mobile "Smart Elu" telefoni App ükskõik, kus sa oled.(Ühildub Android&iOS.)Samuti võite hõlpsasti jagada seda oma pere, et kontrollida oma tuled koos Smart App.

3. Hands-Free hääljuhtimise: ühildub Amazon Alexa ja Google ' i Kodu on lihtne hääljuhtimine, kui teie käed ei ole tasuta,pakkudes oma nutikas elu palju rohkem mugavust.

4. Mitte-häiriv juhtimisrežiim: Erinevad funktsioonid traditsioonilise ühise lüliti,see smart switch on võimalik kontrollib erinevaid viise, kuidas üksi parim väärtus.Iga kontrollivalt on võimeline töötama iseseisvalt,pakkudes palju mugavam ja igakülgse kontrolli režiim oma targa kodu.Kui oled nõus,siis võib lihtsalt kasutada puutetundlikku nuppu, et kontrollida oma tuled otse.

5. Taimeri Seadistamine: Võtta täielik kontroll oma Kodu ja Büroo tuled intelligentselt taimeri funktsioon oma App,mis omab 5+1+1 päev programmeeritav ajakava, mis võimaldab teil planeerida täpne aeg eelnevalt lülitada tuled sisse või välja automaatselt.Auto on/off funktsioon võimaldab taimeri variant 1 min/5mins/30mins/1hour jne.

Tähelepanu: See smart switch nõuab neutraalne traat oma lüliti kastid tööta korralikult.Ka seade toetab ainult 2.4 G võrgu.Palun don ' t connect to a 5G võrgu või hübriid võrgu.

Pakkimine Kandmise

MOES Smart Glass Panel Puutetundlik Lüliti(1Pack)

2*Kruvid

Lühike paigaldusjuhend

Kasutusjuhend inglise keeles:

https://drive.google.com/file/d/1VZY76tbjgOeAEclKW0_ct81ZMcLFFeDy/view?usp=sharing

Palju Viise, Kuidas Saate Nautida:

RF433 Juhtmeta kaugjuhtimise Lüliti

Programmeeritav Sõiduplaanid

Hands-free, hääljuhtimine

APPI Kaugjuhtimispult

Konsulteerinud meie üksikasjalik juhend,mida saab kergesti paigaldada see.

Märksõnad: lüliti zigbee, lülita wifi, juhe seina lüliti, ukse tuya smart, sonoff lüliti, button micro, bluetooth-heli kontrolli lüliti, moeshouse lüliti, zigbee, kott nintend lüliti.

Lüliti Tüüp Touch On/Off Lüliti
Traadita Tüüp Wi-Fi 2,4 GHz
Toetuste Süsteem Android\iOS
Voolu tarbimine On väiksem või võrdne 0,5 w
Hääljuhtimine Amazon Alexa Echo/Google kodu
Avaldaja Smart life/Tuya
Materjal Plast
Praegune 10A
Brändi Nimi MOES
Garantii 2 Aastat
töötemperatuur 0 Kraadiga~40 Kraadiga
Sisend pinge AC100-240V,50/60HZ
Praegune Tüüp 10A
Tööpinge AC100-240V,50/60HZ
Toote Tüüp Lülitid
Sertifitseerimine ROHS
Arvestuslik Koormus Maksimaalne koormus 3500W
Mudeli Number WiFi+RF433 Lüliti

Lisa arvustus

WiFi Smart Seina Valguse Lüliti Klaasist Paneel, RF433&Wi-Fi Smart Elu Tuya APP pult Töötab Alexa Google ' i Kodu 1/2/3 Gang

Lisainfo

Hind:€11.15

Kategooria:Valgustus Tarvikud

SKU: t11323

Kommentaarid: