Multifunktsionaalne Jootmise Jaam on ülikond XT60 XT90 T Banana Pistik, 2.0-8.0 mm pistik ka MINI-T. Suurepärane kerge jootmise jaam.

Kirjeldus:

Kirje nimetus: Multifunktsionaalne Jootmise Jaam

Toote Suurus: 10.5x7.1x2CM

1. Puhas Bakelite Materjal,100% Isolatsioon. 2. Jagada 2-st osast, seal on märgid iga suuruse kohta on see Jootmise Jaam.

Pakett Sisaldab:

1x Jootmise Jaam

Tagasi:

Kui punkt DOA(Dead Saabumise),Ostjaid on Võimalik see tagastada 14 Päeva jooksul,Me Asendada see Uue toote pärast saame DOA punkt.Palun võtke meiega Ühendust Enne kui saatis kauba tagasi

Garantii:

Kõik punkt Kaasas Basic 3 Kuu Müüjad Garantii,kui punkt defektiga 3 Kuu jooksul,siis pakume asendamine withour ekstra Laadija(kaasa arvatud laevandus tasu)Pärast saame osa on Defektne, punkt.

Kui punkt on Defektne, pärast 3 Kuu,Ostjad saavad veel selle tagasi saata,Me võtame ühendust tarnijate või Manufaktuur, Garantii.Ostjad Võib-olla peate maksma Laevandus tasu Eest saata asendatakse punkt.

Märksõnad: xt30, alumiinium profiil cnc, ent seadmed, 40pin pistik, xt60 pistiku, pesa xt90, dupont mees, mees jootma, koguvad, koguvad xt90 anti säde mees.

Sertifitseerimine PUUDUB
Brändi Nimi Topacc
Nelivedu Omadused Muud
RC Osad ja Accs Muud
Tehnilised parameetrid Väärtus 5
Vahend Tarvikud Komplekteeritud klass
Upgrade Osad/Tarvikud Muud
Mudeli Number Jootmise Jaam
Päritolu CN(Päritolu)
Kaugjuhtimispult Lisaseadmed/Seadmed Muud
Kasutamine Sõidukid & Puldiga Mänguasjad
Materjal Komposiitmaterjali
Sõiduki Tüüp Helikopterid

Lisa arvustus

QX alumiiniumisulamist Multifunktsionaalne Jootmise Jaama XT60 XT90 T Banana Plug Connector Vahendite Remondi-Seadmed Mänguasjad DIY

Lisainfo

Hind:€8.84

Kategooria:Puldiga Mänguasjad

SKU: t11071

Kommentaarid: