6068342112671049 igasuguseid PEmbroidered Plaastrid,DIY Beaded Plaastrid ja Ehitud Plaastrid US $ 6.69 /tükk US $ 6.39 /tükk US $ 3.99 /tükk US $ 2.55 /tükk US $ 8.99 /tükk US $ 6.45 /tükk US $ 1.99 /tükk US $ 1.99 /tükk US $ 4.39 /paar US $ 4.58 /tükk US $ 3.37 /tükk US $ 6.99 /tükk US $ 6.41 /tükk US $ 2.59 /tükk US $ 3.35 /tükk US $ 2.99 /tükk US $ 4.77 /tükk US $ 2.11 /tükk US $ 12.38 /töö US $ 10.55 /töö Toote Kirjeldus WUYUCONG Kohandatud Oranž/ Lilla Roosa Ehitud Keele Plaastrid Riided Litrid Huuled Rock Tikandid Applique Raud Plaaster

Teade:

Palun hoolikalt võrrelda ja kinnitas

Kui teil on vaja konkreetset numbrit, palun jätke meile sõnum.

Täielik tikandid , väga hea kvaliteet !!!!

Triikimine riie kinnitatud kasutada: üldise väike suurus, paksus 0,1 cm laia kangast sobib võrdlemine, kasutades kõige lihtsam. 1. kuuma enne tagasi hoida puhtana, kasutades meetodit, raua temperatuur on reguleerida sobivaks riided temperatuur. 2. kleebi õigesse asendisse riiet vaja (ära kiskuma plastist), kuuma ja tagasi paar korda, tavaliselt põletada umbes 15 sekundit. 3. Et hoida ära kõrvetada, saate kleepida õhuke puuvillane riie matt (see peab olema puuvill õs, ei fade kui riie).Pärast kontrollides, et näha, kui hea hot hot serva rohkem kui paar kuum. 4. kleebised ka root paksus määrata, mil määral temperatuuri, veidi paks, temperatuur peab olema kõrgem, mõned pikk kuum aeg.Eriti paks riie kleebised, võite siis kirjutada paar tagasi. 5. Spetsiaalne Märkus: kangas litrid või pinna suhteliselt hele, kleebised (tänu litrid on plastikust tooted) tuleb kiht riiet pad madala raud (150 Celsiuse või vähem), või otse auruta.Ülemise kihi niiske lapiga või padi.Et mitte põhjustada plastmassplaadiga sulamistemperatuur. 6. Parim viis on kirjutada pärast hea, kinni nõel ja niit, kangas serva mõned õmblused, mis on turvalisem ja väga kuulekas. 7. kodust ilma raud võib ka otse kasutada sama värvi joon on lisatud riie õmmeldud riideid.Selle pärast triigitud, üldiselt saab pikaajalise ja riided (või muu tekstiil).Kui aja jooksul pärast seda, kui ta maha, või kukkuda pärast pesemist, selgitab raud triikimine, kui temperatuur on madal, või vajutades aega on liiga lühike, saab korda algset operatsiooni, on see väga kuum uuesti.

Märksõnad: plaaster, kuum paik, tülli peep varba kingad plaaster, nude patch, custom soojusülekande logod, Teise NIMEGA, pakiruumi masturbatsioon cup, pits plaaster, squishy virsik, Custom Patch.

Suurus 25 x 34 cm
Toote Tüüp Plaastrid
Tüüp Hulgimüük Jah(>50 Tk)
Brändi Nimi WU YU CONG
Funktsioon Öko-Sõbralik
Stiil Raud-Kohta
Technics Ehitud

Lisa arvustus

WUYUCONG Kohandatud Oranž/ Lilla Roosa Ehitud Keele Plaastrid Riided Litrid Huuled Rock Tikandid Applique Raud Plaaster

Lisainfo

Hind:€6.19

SKU: t10536

Kommentaarid: