modname=ckeditor

Sõber, me võime teha ka Pilkki kui teil on vaja , siis saab anda meile siis disign , Oodates teie vastust

Pro kodulehekülg on 3D joonised.Füüsilise joonised, palun vaata tagasi avalehele.Otsene foto jaoks idu hammas, välja arvatud töötlemine oh!Me ei ole kokku pandud põie hammas.Seal on paigaldusjuhendid koos kauba.Koos leidlikkus, võite lõpetada selle minutit, vastavalt paigaldusjuhenditele pärast kaup.!Pärast põie raam on paigaldatud, see on identne pilt esilehel.

Räägin teile, kuidas valida embrüo hammas:

Kui suurus PCB on maksimaalselt 80*50mm, valida 80-50-42 põie raam.

Valida 100-80-42 tüüp idu rack, kui suurus on sees 100*80 mm.

Sees suurus 130*100mm, tüüp 130-100-42 on valitud.

Sees suurus 150*130 mm, tüüp 150-130-60 on valitud.

Sees suurus 180*150 mm, 180-150-60 tüüp idu hammas on valitud.

Jooksul 240*180 mm suurus, 240-180-60 tüüp idu hammas on valitud.

Kui suurus on suurem kui 240*180 mm, võtke ühendust klienditeeninduse ja muuta selle teie jaoks isiklikult!

Klienditeenindus mm siiralt tuletab meelde, Kuigi on suured ja idu rack saab kasutada, et mõõta igasuguseid väike ja väiksema suurusega trükkplaate, soovitame sobiv suurus ja idu hammas tuleb valida vastavalt suurusele trükkplaadi.Sest kui idu hammas on liiga palju ruumi suhteline circuit board, see on natuke ebamugav, et võtta pardale test protsessi.

Kui teil on vaja meid, et protsess, siis on teil vaja esitada trükkplaadi joonised, samuti füüsiline elektronskeeme tuleb saata meile oh!Tavaline töötlemine hõlmab puurimine, paigaldus sondid ja kindlaksmääramine soonte freesimine.Kui teil on muid nõudeid (näiteks mulgustamiseks augud vaba juhatuse või paigaldamise indikaator tuled, jne.), tuleb kindlasti anda kliendi teenuse juhendid.Sellepärast, et meie hinnapakkumine on summa põhineb töötlemine kinnitatud oh!

Ostes samme:

1. Valida sobiv test idu hammas vastavalt suurusele PCB pardal.Näiteks, mida tähendab FC80-50-42 on, et test stand käesoleva spetsifikatsiooni saab katsetada PCB pardal 80*50mm maksimaalne ja 42 esindab test reisi.

Teiseks, kui on kliente, kes vajavad, et protsess nõela plaat, vedaja plaat ja surve plaat ise, see on soovitatav, et mitu komplekti ABC plaat peaks valmis olema.Kui teil on vaja osta teise ABC juhatus, palun võtke ühendust klienditeenindusega!Osta ABC juhatuse lingid eraldi:

Test nõela sondid, mis on valitud vastavalt vajadusele.Eest sondid, palun klikkida järgmisel joonisel:

Eelis:

Esiteks, see saab keerata avatud, et hõlbustada keevitus read; teiseks, see on mugav asendada A -, B-ja C-plaadid; kolmandaks vaheline kaugus, B-ja C-plaadid saab reguleerida; neljandaks, elastsust positsioneerimine nõelad ei piisa, ja neli auku on reserveeritud lihtne suurendada; viiendaks, augud standard aksessuaarid on õigus valida ja sobitada; kuuendaks, C-plaat adapter plaat saab 90-deg; rotatsiooni.

Järgmine pilt on tehtud PP, ja materjal on idu stend, mis on valmistatud elektri-puit.Pakendil on sama.

'

Märksõnad: pcb test võistluskalendri, elektro tester, arduino on avatud smart, pcba test, pcb rack, 12000mah telefon, pcb test raam, test sondid pcb, aneng 619a, yboard.

Tüüp Konditsioneer Osad

Lisa arvustus

PCBA Test Idu Raami PCB testimine kinnitusseadmete katseseadme Elektro-puit Nõela Juhatuse trükkplaadi katseseadme

Lisainfo

Hind:€71.80

Kategooria:müük

SKU: t10433

Kommentaarid: