Pakume allahindlust suur kogus.Tere tulemast meiega ühendust!

Mõõt: kõrgus vikerkaar curlie vurr on 57 tolline/ 145 cm, läbimõõt vikerkaar tuul vurr on 8.66 tolline/ 22 cm; pakend sisaldab 4 tükki vikerkaar tuul spiraalrattad

Vastupidav materjal: materjal vikerkaar curlie streamer on vastupidav kangas, mis hoiab kuju, koolutaja, termokoolutaja hästi; Isegi nõrk tuul automaatselt pöörlema

Visuaalne efekt: plastik-pall on kinnitatud põhja, mida saab vaadelda, kogeda rahustav visual illusion of the curlies voolab üles ja alla

Lihtne kasutada ja salvestada: kokkupandav lihtne kandmist ja kasutamist, nr kokkupanekuks on vaja, lihtsalt üks või mitu ühikut on peatada ühendatud haarab, kui on tuul, siis nad automaatselt pöörlema nagu tuuleveski, mis on ilus ja atraktiivne.

Sobiv sündmus: super atraktiivne ja pidu silmad, täiuslik viimistlus telgid, õue, aeda või väljas telkimine piknikud; sobib kasutamiseks väljas tuuleveski festival, sünnipäevi, Jõule päeva ja rohkem.

Visuaalne mõju:

Plastik-pall on kinnitatud põhja, mida saab vaadelda, kogeda rahustav visual illusion of the curlies voolab üles ja alla.

Sobiv sündmus:

Super atraktiivne ja pidu silmad, täiuslik viimistlus telgid, õue, aeda või väljas telkimine piknikud; sobib kasutamiseks väljas tuuleveski festival, sünnipäevi, Jõule päeva ja rohkem.

suurus:Umbes 145cm pikk, 22cm läbimõõduga

Materjal:riie

värv:color

Pakendi Sisu:

4 x Vikerkaar curlie vurr

Ainult eespool pakendi sisu muid tooteid ei sisalda.

Märkus: Valgus pildistamise ja eri kuvarid võivad põhjustada värvi elemendi pildi natuke erineb reaalne asi.Mõõtmise lubatud viga on +/- 1-3cm.

Märksõnad: tuule tänaval, käsi vurr, võimsus tuul, spinner tuul, custom film rulli võtmehoidja, aed tuul vurr, 2006 ford fiesta, puit tuul twisters, aed tuul, vikerkaar tuul kellamäng.

Päritolu CN(Päritolu)

Lisa arvustus

4 Tükki 57 Tolline Vikerkaar Curlie Vurr Vikerkaar Tuul Vurr Värvikad Rippuvad Tuul Twister Väljas Sisekujunduses

Lisainfo

Hind:€9.05

Kategooria:müük

SKU: t10420

Kommentaarid: