Kohaletoimetamine -menetlemise aeg:2 päeva jooksul. -Palun lubage 11 kuni 22 tööpäeva tarneaeg tänu pika vahemaa. -Veenduge, et kohaletoimetamise aadress, mida pakkuda kassasse .Me ei vastuta kätte toimetamata aadressid.

Tagastamise ja Vahetamise Poliitika Kõik müük on lõplik.Tagastamine ja Vahetamine on võimalik ainult antud defektse toote või vale kirje saadetakse.Ainult vahetus on lubatud vale punkt ostetud, ning kliendid vastutavad tagasi laevanduse kulud ja hilisem asendamine merevedude kulusid.Asendamine punkt töödeldakse ja saadetakse peale tagasi ja kontrolli originaal punkt.

Kahjustatud Objekt

Kahjustunud kaup sisaldab objekte, mis on kahjustatud veo ajal.Kui saadetis jõuab teie ukse ilmne shipping kahju, palun keelduda tarne.Kui te nõustute, tarne ja seejärel leida shipping kahju, palun salvesta kõik pakendi materjal ja paberitöö ja võtke meiega kohe.Digitaalsed fotod tuleb igal juhul.

Vigane või Valesti Veetud Punkt

- Kui objekt, mida soovite tagasi on kasutuskõlbmatud, kuid on ilma nähtava kahju, on see, loetakse defektseks.Kui teile saabub defektne või vale toote, siis palun salvestage kõik pakendi materjal ja paberitööd, ja võtke meiega ühendust kohe koos number, ebay ID, ja defekti kirjeldus 7 päeva jooksul pärast kuupäeva, mil pakett saabus, ja töötleme teie taotluse kohe.Asendamine punkt töödeldakse ja saadetakse peale tagasi ja kontrolli originaal punkt.

Pretensioone võetakse vastu 7 päeva pärast.Digifotosid on vaja kõigil juhtudel, defektse toote.

- Tagastatud tooted peavad olema originaalpakendis ja kasutamata tingimus, või need lükatakse tagasi ning saadetakse teile tagasi.Võtke meiega ühendust mis tahes küsimustele.

Meie auto parts ettevõtte Kohta meie auto varuosade firma

2002. aastal alustasime oma äri nii, nagu Guangzhou, Ltd Hiinas, Sest siis on meil olnud teenistuses auto turul laias valikus automotive tooted ja tarvikud.Meil on praegu mitu suurt turustajate ja edasimüüjate toodete tarnimisel, et Ameerika Ühendriigid, Saksamaa, Mehhiko, Austraalia, Hong Kong ja Hiina.Meie tehas otsib Hiinas, peakontor on Saksamaal..

Patendi-ja Autoriõiguse Kallis patendi või logo omanikud, palun võtke meiega mingit kahtlust, koopia õige või patendi, me vastust sa fastly ja startida nimekirja kohe ja arutada koos teiega.Palun ärge ostke kaupu, mida teil on kahtlus eespool.

Kui soovite suurte koguste meie tooted, siis võib vabalt võtke meiega ühendust, siis saaks me teile allahindlust vastavalt paticular juhul.

Täname teid, oma äri!

Märksõnad: Kütuse pihusti otsik, common rail denso, ma cut pro, diisel pihusti, m3 kompensatsiooniseadmetes, chevrolet pihusti, kõuts, cruze, kompensatsiooniseadmetes pesumasin, chevrolet rist.

Sõiduki Marki/Mudel CHEVROLET
Materjali Tüüp Originaal
Brändi Nimi NoEnName_Null

Lisa arvustus

Kütuse pihusti jaoks Chevrolet captiva 2.4 OEM: 0280158099

Lisainfo

Hind:€21.45

Kategooria:müük

SKU: t10192

Kommentaarid: