Märkus:

Suurus: viga umbes 0,5-1cm

Kasutamine ja säilitamine:

A. Ärge kasutage kõrgel temperatuuril või soojuse ja hoida eemale terav tööriist.B.Püüa vältida hallituse täiesti pöördus üle, proovige teha selle hallituse kohale horisontaalselt.C.Puhas hallituse märja rätikuga.D.Kui oled algaja, ei saa aru saab tutvuda klienditeenindusega.:-)

Tagasiside:

● Kuna teie tagasiside on meile väga tähtis, me siiralt paluda sul lahkuda positiivne tagasiside meie eest, kui olete rahul meie toodete ja teenuste.Anname positiivse tagasiside, et sa liiga.Tänan teid väga! ● Kui on mingeid probleeme oma ostu, palun e-posti, meile, enne kui esitada oma hinnang.Me püüame raske probleem lahendada sinu jaoks.Teie satisfication on meie suurim võimsus.Me püüame oma parima, et teenust teile! ● Nautida shopping ja on tore aeg meie poest! :-)

Märksõnad: candelabro pool, sillicone hallituse kook, küünlajalg, candl omanik, kupli silikoonist vormid, hallituse silikon, kuu plaat hallituse, silikoon molde betoon, hallitusseened voldid, küünlad hallitusseened.

Päritolu CN(Päritolu)

Lisa arvustus

Tsement küünlajalg Silikoonist vormid DIY küünlajalg tööriistad, betoon, käsitöö, Küünal omanik plaat, Hallitusseened, Loominguline disain

Lisainfo

Hind:€18.95

Kategooria:müük

SKU: t10045

Kommentaarid: